Tematik Alışveriş Merkezi Anlayışına Karşı Bir Tavır: Buyaka AVM

22 Eylül 2012 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda 20. kez düzenlenen ARKİV Buluşması, Buyaka AVM'de gerçekleşti.

Buluşmaya UrasXDilekçi'den Durmuş Dilekçi önderliğinde Fikret Sungay, Yekta İpek, Aylin Ayvaz, Handan Akbudak, Tekeli - Sisa Mimarlık'tan Dilgün Saklar ve Mehmet Emin Çakırkaya, Cem İlhan, Defne Önen, İpek Akpınar, Ömer Kanıpak, Ahmet Turan Köksal, Can Elmas, Kalebodur'dan Pelin Özgen ve Ayşe Çamcı, Pınar Koyuncu, Tabanlıoğlu Mimarlık'tan Semah Akdoğan, yüklenici firma Artell - Koytür AŞ'den Turgay Bayrı, Arkitera Mimarlık Merkezi'nden Emine Merdim Yılmaz, Ömer Yılmaz, Selin Biçer, Uğur Ceylan, Aslı Uzunkaya katıldı. Ayrıca https://twitter.com/#!/mimarlikarsivi adresinden düzenlediğimiz kampanya sonucu buluşmaya katılma hakkı kazananlardan Nihat Arafat Sarı da buluşmada yerini aldı.

Buluşma Durmuş Dilekçi'nin yapıyı anlattığı sunumu ile başladı.

Dilekçi'nin soru-cevap bölümüyle sonlanan sunumunun arkasından AVM, konut bloğu ve ofis bloğu gezilerek buluşma sona erdi.

Ayrıntılı bilgi için www.arkitera.com

ARKİV Buluşmaları Hakkında
Kapalı oturumlar halinde belli periyodlarda düzenlenen buluşmalarda her oturumda farklı bir proje geziliyor ve tartışılıyor. Buluşmaların kaydedildiği videolar, ARKİV'de ilgili projelerin başlıkları altında yayınlanıyor.

22.09.2012
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22