RAF Ürün Dergisi'nin Kasım 2013 Sayısı Çıktı!

Kasım ayında 47. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nde birçok yeni firma ve ürünleri tanıtılıyor.

RAF Ürün Dergisi 2013'ün son sayısı olan Kasım sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 86 farklı firmanın ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

KASIM SAYISI KAPAĞINI UĞUR TANYELİ TASARLADI
Kasım ayında 47. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin kapağı, 2013'ün kapak teması "Ustalar" kapsamında Türk mimarlık tarihinde her biri kendi alanında başarılı mimarlar tarafından belirleniyor. Günümüze kadar mimar, eğitimci, yazar ve yayın koordinatörü olarak mesleğin farklı dallarında faaliyet gösteren ve mimarlık dünyasında önemli bir yere sahip olan Uğur Tanyeli RAF Ürün Dergisi Kasım sayısının kapağını tasarladı.

"AKASYA ACIBADEM" RAF ÜRÜN DERGİSİ'NDE
Her sayısında Türkiye'de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, Mimarlar Workshop tarafından projelendirilen Akasya Acıbadem ele alınıyor. RAF Ürün Dergisi'nde konsept aşamasından sistem detaylarına kadar 15 sayfalık bir dosyayla tanıtılan Akasya Acıbadem Projesi'nde konut, ofis, sosyal tesis, spor alanları ve alış-veriş merkezi bulunuyor. Mimarlar Workshop'un tasarladığı, İstanbul - Acıbadem'de yapılandırılan projede, genel geçer konut üretim yaklaşımının tersine, kente artı bir değer kazandırmak amacıyla, nitelikli doğal bir çevre yaratıldı.

GELECEK SAYININ KAPAK TASARIMCISI ve PROJE DOSYASI 
Kasım sayısının kapak tasarımcısı RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması kazananı olurken, proje kısmında ise Emre Arolat Architects tarafından tasarlanan Zorlu Center incelenecek.

RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

RAF Ürün Dergisi'nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 47 Kasım Sayısı'ndaki yeni malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

28.11.2013
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22