RAF Ürün Dergisi'nin 62. Sayısı Çıktı!

2005'ten bu yana yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin 62. sayısı olan Mayıs sayısı, yeni ürün tanıtımları ve proje bölümüyle dikkat çekiyor.

RAF Ürün Dergisi 2016'nın üçüncü sayısı olan Mayıs sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 92 farklı firmanın ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

62. RAF Ürün Dergisi Mayıs Sayısı Kapağı
Mayıs ayında 62. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin kapağını, 2016'nın kapak teması "Peyzaj Mimarları" kapsamında Ata Turak tasarladı. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitiren Ata Turak, 1988 yılında Yıldız Üniversitesi Peyzaj Planlama Programı'ndan mezun oldu. 1991 yılına kadar çeşitli ekip ve kurumların bünyesinde çalışan Turak, 1991 yılından itibaren serbest olarak çalışıyor.

Erginoğlu & Çalışlar Tarafından Tasarlanan "TAC-SEV Yeni Kampüsü" RAF Ürün Dergisi'nde
Her sayısında Türkiye'de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, Erginoğlu & Çalışlar tarafından projelendirilen, 15.Ulusal Mimarlık Ödülleri'nde Yapı Dalı'nda ödüle layık görülen TAC-SEV Yeni Kampüsü ele alınıyor.

RAF Ürün Dergisi'nde "Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı" ve "Gelecek Proje Dosyası"
Her sayıda bir sonraki sayının kapak tasarımcısı ve proje dosyası hakkında bilgi veriliyor. Temmuz sayısının kapak tasarımcısı "Peyzaj Mimarları" teması kapsamında Enise Burcu olurken, proje kısmında ise Global Architectural Development (GAD) tarafından tasarlanan Eskişehir Rixos Spa ve Termal Otel incelenecek.

RAF Ürün Dergisi Mayıs sayısı ürün tanıtım sayfalarında birçok yeni ürün ve sistem tanıtılıyor. Toplam 92 farklı ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün. Aynı zamanda www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara doğrudan e-mail yoluyla ulaşılabiliyor.

21.05.2016
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22