ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü'nde 18 Proje Finale Kaldı

Arkitera Mimarlık Merkezi'nin "Kentsel Kalite için Diyalog" ana teması ile 10-11 Nisan tarihleri arasında İstanbul, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceği ArkiPARC Gayrimenkul Fuarı, önemli bir paylaşım platformu olması ile dikkat çekiyor.

ArkiPARC 2013 kapsamında sahiplerini bulacak ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü ile fiziksel çevrenin niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kurumların onurlandırılması amaçlanıyor.
ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü, "Alternatif Yatırımlar, Alışveriş Merkezi, Karma Kullanım, Konut, Ofis, Otel" olmak üzere toplam altı kategoride "proje" üzerinden geliştirici ve mimarına verilecek.

Finale Kalan Projeler Hangileri?
ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü finalistleri; Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Işıl Dinçer, Extensa İstanbul Emlak Yatırım İnşaat ve Tic. AŞ Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe, Servotel Corporation İstanbul Başkan Yardımcısı Ayla Heyfegil, Milliyet Gazetesi / Milliyet Emlak Koordinatörü Yavuz Karaman ve Optimus Mimarlık Tasarım Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Cemal Mutlu gibi Türkiye'de sektörün gündemini belirleyen isimlerin bulunduğu "Gayrimenkul Ödülü 2013" jürisi tarafından belirlendi.
18 finalist proje arasından kazananlar, 11 Nisan 2013 Perşembe akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde Simge Fıstıkoğlu'nun sunumuyla gerçekleştirilecek görkemli bir törenle ödüllerini alacak.

"Gayrimenkul Ödülü 2013"te finale kalan projeler şöyle oldu;
Alternatif Yatırımlar kategorisinde;
Eyüp Belediyesi Nikah Salonu (İstanbul),
Kağıthane Ticaret Odası İlköğretim Okulu (İstanbul),
Özyeğin Üniversitesi Spor Merkezi (İstanbul)
Alışveriş Merkezi kategorisinde;
Autopia (İstanbul),
Bulvar Samsun Yaşam ve Alışveriş Merkezi (Samsun),
Magnesia Alışveriş Merkezi (Manisa)
Karma Kullanım kategorisinde;
Buyaka (İstanbul),
Trump Towers (İstanbul),
Varyap Meridian (İstanbul)
Konut kategorisinde;
Akasya Acıbadem (İstanbul),
Loft Bahçe (İstanbul),
Tekfen Bomonti Apartmanları (İstanbul)
Ofis kategorisinde;
Mimar Semih Rüstem İş Merkezi (Adana),
Nidakule Göztepe (İstanbul),
Papirus Plaza (İstanbul)
Otel kategorisinde;
Doubletree by Hilton Avcılar (İstanbul),
Doubletree by Hilton Old Town (İstanbul),
Radisson Blu Hotel Asia (İstanbul)

"Gayrimenkul Ödülü 2013" kazananlarını ArkiPARC katılımcıları seçecek!
Bu yıl dördüncüsü kez verilecek ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü için 6 kategoride yarışacak olan finalistler arasından kazananları, 10 - 11 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan ArkiPARC 2013'e ziyaretçi, katılımcı, basın ve konuşmacı olarak katılan davetlilerin oyları belirleyecek.

ArkiPARC Hakkında
Kentleşmenin en önemli aktörlerinden biri olan gayrimenkul sektörü, ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Fuarı ile yeniden bir araya geliyor.
Arkitera Mimarlık Merkezi'nin "Kentsel Kalite için Diyalog" ana teması ile 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde İstanbul, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceği ArkiPARC 2013, gayrimenkul sektörü ve kamu arasında bilgi paylaşımını sağlayan kapsamlı bir platform olmayı hedefliyor. Etkinliğin teması ise "Cumhuriyetin 100'üncü Yılına 10 Kala Gayrimenkul" olarak belirlendi.

Ayrıntılı bilgi için www.arkiparc.com

25.03.2013
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22